***

Yağmurlama, Damla sulama Sistemleri

Alaaddin Daşpınar’ın sahibi olduğu firmamız, uzman personeliyle inşaat sektöründe uzun yıllardır güvenle hizmet veriyor. Villadan tatil köyüne, toplu konut alanlarından park-bahçelere, otellerden spor sahalarına kadar akla gelebilecek her yerin açık yeşil alanlarında damla sulama ve otomatik yağmurlama sistemi uygulayan firmamız, aynı zamanda sulama malzemesi satışı da gerçekleştiriyor. Kaliteli marka ürünlerin yetkili servisi olan, pompadan su deposuna, hidrofordan yedek parçaya kadar onlarca ürünün satışını yapan firmamız sizin de bu yöndeki ihtiyaçlarınızı gidermeye talip.

Adres; Kazımkarabekir Cad.No:72/42 Altındağ-Ankara

Tel; (090) 312 309 73 23)

3N PROJE TELEFONU

3N proje bundan 12 yıl  önce Ankarada inşaat sektöründe faaliyetine başlamıştır. Firmamız uluslar arasıda çalışarak ülke ekonomisinde katkıda bulunmuştur. Dünyanın en iyi markalarından philips ve Rain Bird gibi dev şirketlerle çalışarak iyi referanslarını kuvvetlendirmişlerdir. Dev şirketlerin referansları sayesinde kendi sektöründe adını çok kısa sürede piyasada duyurmaya başlamıştır. Azerbaycanda Rain Birdenin ana bayiliğini ve ülkemize sulama sistemlerinin bayiliğini sürdürmektedir. Bu hizmetlerin dışında anahtar teslim projeler ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Çalışma alanları sulama sistemleri, projelendirme, peyzaj değerlendirme, kir toprakların arındırılması, yapay gölet projelendirme alınlarında çalışmaktadır.

Adres : YURT DIŞI / Reşit Galip Cad. Rabat Sok. No7/1
G.O.P / ANKARA / TURKEY
Tel +90 (312) 437 81 08
Fax +90 (312) 437 81 07

Ş.Mehdiyava Küç.No93
Azeraqratikinti binası 6.Mertebe
BAKU / AZERBAYCAN
Telefon : +90 4504571946
Web Sitesi :..

// //

ADA TARIM FİDANCILIK SULAMA SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ.

ADA TARIM kalite ve müşteri memnuniyetini yaşam tarzı haline getirmiş olan; ileri teknolojiyi kullanarak -arazinizden toprak örneği alarak, analizini yaptırıp çıkan veriler doğrultusunda en uygun anaç ve fidan seçimi konusunda müşterilerine yol gösteren- Avrupa standartlarında EUROGAP belgeli anahtar teslim bodur meyve bahçeleri kuran bir firmadır.Uzman bir kadro ile çalışan şirketimiz, yüksek verim ve kaliteli meyve üretimini gerçekleştirecek Modern Bahçe Tesisleri kurdurmayı hedeflemektedir. Şirketimiz bu hedef doğrultusunda Türk çiftçisine Avrupa Avrupa birliği standartlarında sertifikasyon programı içerisinde üretilmiş bodur kayısı, şeftali, kiraz, elma, armut, badem, zeytin ve asma fidanı temin etmekte, kurulan bahçelere de sürekli teknik hizmet desteği vermektedir.Şirketimiz,ismine, anacına doğru, telif (patent) haklarına saygılı, virüs ve virüs benzeri, fungal, bakteriyel hastalıklar ve nematodlardan ari sertifikalı fidan temin etmektedir. Anahtar teslimi, projeli bahçe tesisi kurarak bahçelerin yetiştirilmesinde, üreticiyi sürekli bilgilendirerek ve danışmanlık hizmeti vererek üreticinin yanında olmaktayız.Damla sulama sisteminin kurulması, Toprak hazırlama ve rehabilitasyonu, Bodur ve yarı bodur sertifikalı fidan temini, Tül, direk, tel gibi gerekli ekipmanların temini ve montajı, Dikim işlerinin organizasyonu ve uygulanması, Budamada deneyimli ekip temini konularında hizmet vermekteyiz. Deneyimli uzmanlar ile;Örnek dikim sisteminin uygulanması, Örnek yaz ve kış budamasının gösterilmesi, Hastalık ve zararlılarla müdacele tavsiyeleri, Baştan sona bitki beslenme programı konularında danışmanlık hizmeti vermektedir. Piyasaya yeni çıkmış, gelecek vaat eden çeşitler hakkında ve ürün pazarlamasında doğru adrese ulaşım yönünde bilgilendirme yaparak çiftçinin ürününün yüksek fiyatla satılmasında yardımcı olmaktayız.

Adres : DENİZLİ / MERKEZ Saraylar mah.505 sok.No23 Hacılar camii karşısı
Telefon : +90 2582654803
Web Sitesi :http//www.adatarim.com

***