***

AKKA BANT ve PLASTİK SAN. ADRESİ

Stor perde malzemeleri, pvc profil, etek çıtası, üst kasa taşıyıcı silindir üretimi yapın firmamız 2008 yalında ticari hayata atılmıştır. Firmamız müşteri memnuniyeti ilkesi ile stor perde malzemelerini müşterilerine en yüksek kalitede ulaştırma gayesi çerçevesinde kısa sürede sektöründe hızla yükselen bir ivme yakalamıştır. Şirketimiz yakalanan yatırımlarını hızlandırarak stor perde malzemelerinin yanında katlamalı perde aksesuarları da üretmeye başlamış ve böylece çalışma alanını yükseltmiştir. Yurt dışında çalışan firmamız bu şekilde ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır. PVC profil etek çıtası, üst kasa taşıyıcı silindir, klavuz kılçık, portray mekanizma zincir, sonsuz lama, katlamalı perde, sosis makara, elçek kumaş, apre orta ayak, PVC profil imalatı ve her türlü bant çeşitleri hizmeti vermektedir. 
 

Adres : İSTANBUL / ATIŞALANI TURGUT REİS MAH. GİYİMKENT E6 ADA B160 BLOK NO72 ATIŞALAN-ESENLER / İSTANBUL
Telefon : +90 2124384858
Web Sitesi :http//www.stormalzeme.com

İLAYDA MOBİLYA Telefonu

İlayda mobilya arz talebini iyi şekilde değerlendiren, yeniliğe açık olması nedeniyle kendini sürekli yenileyen, en sağlıklı büyümenin müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşterilerine maksimum faydalar üreten bir firmayız. Kaliteli ürün kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeden en uygun fiyatı sunmayı ilke edinen fabrikasyon standartlar yanında özel ölçülü ürünlerde de müşterinin hayal ettiği her şeyi gerçeğe dönüştürme politikasını benimseyen firmamız mobilyalarını görsel güzelliği de katarak üretmektedir. Yatak odası, oturma odası, çekyat takımları, yemek odası gibi birçok mobilya üretimi ve satışı yapmaktadır.

Adres : ELAZIĞ / MERKEZ OLGUNLAR MAH.SULTAN FATİH CAD.NO70/Brn
Telefon : +90 4242412222
Web Sitesi :http//www.ilaydamob.tr.gg

AGK CARPET Adresi

Firmamız 23 yıllık tecrübesi ve kalivyeli elemanları sayesinde geleneksel ve modern tarzların kaliteye eşlik ettiği özgün koleksiyonları ile birbirinden özel markaların cami halısı ürünleri sunmaktadır. Firmamız Almanyanın Köln şehrinde faaliyetine başlamıştır. Halılarımızı sipariş ve özel istek üzerine tasarımı ve görsel güzelliği ön planda tutarak hazırlamaktayız. Yün Halılarımızı hazırlamadan önce caminin ölçüsü ve kıblesi işaretlenerek adresimize faks çekilirse bizde ona göre fiyatları hazırlayıp tekrardan aynı numaraya yollamaktayız. 

Adres : İSTANBUL / BAHÇELİEVLER robert-perthelstr.79
50739 KÖLN
Telefon : +90 2217090904
Web Sitesi :http//www.camihalisi.de

***