***

Kuaför malzemeleri satan yerler istanbul

İstanbul hemen hemen her sektörde olduğu gibi kuaförlerin en yoğun olduğu ilimizdir. İstanbul’da hizmet veren kuaförlerin toptan fiyatına kuaför malzemelerini alabileceği yerleri bilmek de önemlidir. Sonuçta maliyetleri direkt olarak etkileyen şeylerdendir. Kuaför ne ise berber malzemeleri için de aynı şeyler geçerlidir. Ancak artık malzeme almak için karaköy, sirkeci, eminönü ilçelerinde dolaşmak yerine sadece 2 dk. internet üzerinde sipariş verip kargo ile kapınıza kadar getiren web siteleri mevcut. Yapmanız gereken sadece bir yada iki dakikanızı ayırarak siparişlerinizin kapınıza gelmesini sağlamak bu kadar kolay. Üstelik bu işlem sadece istanbul için değil, istanbul, ankara, izmir, bursa, adana, eskişehir ve tüm illerimiz için de geçerlidir.

Beber Makası Bileme Makinası

Altay teknik 1979 yılında Selahattin Altay tarafından kurulmuş olup, son bayrağı 1993 yılında oğlu Fevzi Altay şirketi devir teslim almıştır. Hedeflerimiz kaliteden ödün vermeden aynı titizlikle işimize devam etmek ve kendi imalatımız olan berber makaslarını piyasaya sürmektir. Temiz ve titiz çalışmalarının sonucu olarak müşteri potansiyelini artıran firmamız kuaför malzemelerinin tamir ve bakımı, berber makaslarının bilenmesi, tıraş makinelerinin bıçaklarının bilenmesi, ameliyat makaslarının bilenmesi ve bakımı, manikür pensleri, pedikür pensleri ve makaslarının bilenmesi büyük bir ciddiyet ve titizlikle yapmaktadır. Ayrıca terzi makaları ve bıcaklarının bilenmesini, buhar makineleri, silindir makineleri, profil ve boru kıvırma makinelerinin ve fön makinelerinin de bilenmesini yapmaktadır.

Toptan Kuaför Malzemeleri İstanbul

Şirketimiz 20 yıldır faaliyetlerini Uzay Farfümeri şapkası altında büyük müşteri potansiyeli edinmek adına ticari hayat atılmıştır.

Dünyada ve toplumumuzda kuaförcülük ve kozmetik sektörü gün geçtikçe gelişmekte ve artmaktadır. Neredeyse her bölgede kuaför salonları, güzellik merkezleri, kozmetik ürünleri satan mağazalar bulunmaktadır. Bununla birlikte ihtiyaçlarda artmaktadır. İnsanlarımız artık kişisel bakım ve güzelliğe önem vererek kozmetik ürünlerinde bir patlama etkisi yaratmıştır. Bununla birlikte kuruluşların bir takım ihtiyaçları doğmuştur. Bu ihtiyaçları karşılamak için firmamız olarak müşteri memmuniyeti ön planda tutarak kaliteli yerli ve yabancı ürünleri uygun fiyatlarla ihtiyacı olan kuruluşlara (erkek kuaförleri, bayan kuaförleri, dermokozmetik ürün satan mağazalar, güzellik merkezleri, estetik lazer merkezleri) ulaştırmaktadır.

Adres : İSTANBUL / ÜSKÜDAR Selami Ali Efendi Cd. No45/A
Üsküdar
Telefon : +90 2165324545
Web Sitesi :http//www.uzayparfumeri.com

***