Mirfidecilik Ankarada Fidan Satan Yerler

Tohumcu bir firma olarak 5 yıldır tarım sektöründe faaliyet gösteren ve kendi yetiştirdiği tohumlarla fide yetiştiren, insan sağlığına zarar verecek ürünleri fidelerinde kullanmayan, tamamen doğal olan, ormanlarımıza ve bahçelerimize yararlı fideler yetiştiren ve ayrıca bu fideleri evlerinizin balkonlarına, teraslarına ve villa bahçelerine kışlık ya da sera şeklinde tasarımlar yaparak güzel görüntüler olmasına sağlamak amacıyla taşıyan bir firmayız. Sadece fide üreten firma olmakla yetinmeyip, alanında uzman kadromuzla kullanıcılara nasıl bakım yapılacağı ve nasıl yetiştirileceği konularında bilgilendiriyoruz. 
 

Adres : ANKARA / ÇANKAYA 14. Sokak No26 Bahçelievler
Telefon : +90 3122133322
Web Sitesi :http//www.mirfidecilik.com

Mirfidecilik Ankarada Fidan Satan Yerler” üzerine 1 düşünce

  1. ağaçları çok severim çocukluğumdan beri, çekirdekten çok ağaç büyüttüm. Bu neden le de işimde fidan yetiştirmek oldu. Ağaçlarla uğraşmayı seviyorum Özellikle meyve ağaç fidanları çok ilgimi çekiyor. Ceviz fidanı, yetişme alanları ve maksimum nasıl verim alınabilir konularında uzman olduğumu söyleyebilirim. Son dönemde balkonda yetiştirilebilen balkonda çiçek, meyve veya domates fidesi konularına ağırlık vermeye başladı. Bir kere moda olduya tamamdır. :-)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>