lura peruk

Amacımız kaliteyi ihtiyaçlarınız doğrultusunda siz güzelliği, zerafet ve geçmişi ile dünyada örnek olarak gösterilen türk kadınına en iyi hizmet verebilmektir. Lura Peruk olarak ithal ürünlerimizin yanında tamamen yerli saçlardan kişiye özgün siparişler, çıtçıtlar, saç kaynakları ve diğer ürünlerin imalatı kendi atölyemizde yapılmaktadır. Hizmetlerimizde perakende satılan ürünler ve yapılan hizmetlerin yanı sıra yurt içi ve yurt dışı olmak üzere birçok satış yerlerine garanti kapsamında kendi imal ettiğimiz ürünlerden vermekteyiz. Sizlerden haber ve telefonlar bekliyoruz.

Adres : İSTANBUL / KADIKÖY altıyol kuşdili cadesi no 17 kadıköy/istanbul
Telefon : +90 2165503198
Web Sitesi :http//www.laraperuk.com

lura peruk” üzerine 3 düşünce

  1. ırsı olarak gelen bir saç pronlemim var geneldebabam ve babamın tarafındaki akrabalarım kel. Şu an çok kötü durumda olmasam bile ileride ne olacağı da belli olmaz. Son dönemde sayıları hızla artan bir saç bakım krem, jel ve spreyleri var ben minoxil kullanmaya başladım henüz ilk kutudayım 3. kutudan sonra gelişmeleri sizlerle paylaşmak isterim. Ancak peruk kullanmak kesinlikle istemiyorum. Saçlarımı kazıtırım bence çok daha karizmatik olur hem.

  2. inşallah saçınızı kazıtmak zorunda kalmazsınız ama yine de hasta kanser vs çok kişinin veya tiyatro için aksesuar için kullanan kişileride düşünmek lazım diye düşünüyorum

  3. 60 cm i geçen saçım var. kumral, düz ve çok sağlıklı. saçımı satmak istiyorum.ilgilenenlerin ulaşmalarını rica ediorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>