****

Conta İmalatı ve Çeşitleri

Firmamız kurulduğu yıldan buyana fitil ve conta imalatı yapmak içini için kurulmuştur.

Bugün firmamız İstanbul çekmeköy bölgesinde faaliyetini sürdürmektedir. Firmamız ahşap kapı fitili, çelik kapı fitili, ray kapak fitili, çerçeve kapak fitili üretimlerini yapıp piyasaya sunmaktayız. Tuna fitil inşaat sektöründen, gıda sektörüne kadar kauçuğun kullanıldığı birçok sektöre hitap etmektedir. Firmamız üretim için hammadde kontrollerini sektörünün en bilinen standartlarına göre uygulamaktadır. Bu amaçla tam donanımlı laboratuara sahiptir. Bütün ürünlerin kalıpları kendi bünyemizdeki kalıphanede yapılmaktadır.Firmamız tüm ürünlerini TS EN garanti kapsamında ve ISO9001 kalite standartları çerçevesinde yapmaktadır.

Adres : Soğukpınar mah. ıhlamur cd. no:1/a taşdelen çekmeköy istanbul

Telefon : 0216 484 25 22

Köksallar Ferforje

Köksallar Ferforje demir imalatı sektöründe uzman ve kaliteli kadrosuyla İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Ürünlerimizi kamu, özel, inşaat işleri, mühendisler, müteahhitler yapılan anlaşmalar neticesinde çalışmalar yapmaktayız.

ferforje masa

ferforje masa

Piyasada demirle yapılan tüm dekorasyon ürünlerimiz garanti kapsamında ve yüksek kalite standartları çerçevesinde imalatları, dekorasyonları ve satışları yapılmaktadır. Ürünlerimiz ; aksesuarlar, oturma grupları, kanepeler, aydınlatmalar, masa takımları, ferforje yatak başlığı, pergolar, ferforje ayna ve dresuarlar, vitrin modelleri, komidin modelleri, ferforje sehpa modelleri, cafe-bar masa ve sandalyeler, salıncaklar, bahçe kapıları, bina kapıları, ferforje bahçe korkuluğu, balkon korkulukları, ferforje merdiven korkulukları, pencere korkulukları, kapı üstü markizleri.

Adres : Kağıthane Caddesi No:111 Kağıthane İstanbul

Telefon : 0212 232 53 91

Gür Metal Kasa

Firmamız 22 yıldır kapı ve sac kapı kasaları alanlarında hizmet vermektedir. Ömrünü bu mesleğe adamış ve tecrübe kazanmış kadrosuyla teknoloji de yakından takip ederek ürettiklerine yenilerini de ekleyerek büyüyen ve hacmini genişleten firmamız imalat, montaj işlerini de yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutan gür metal şirketimiz 20 detayda sac kapı kasaları imalatları yapmaktadır. İmalatlarını yaptığımız faaliyet alanlarımız konutlar, alış veriş merkezleri, hastaneler, işyerleri, kooparatifler, sinema ve tiyatrolar, gösteri merkezleri, konser salonlarından oluşmaktadır. Hizmetlerimiz ;  saç kapı kasaları, yangın kapıları, panjurlu kapılar, menteşeler, trafo kapıları ve kabinleri, şaft kapıları vs.. birçok çeşitte ürün bulunmaktadır.

****