Endüstriyel Mutfak, Bardakta Mısır Firmaları Distribütör

Kalite anlayışını  sadece üretim ile sınırlamayıp satış öncesi ve satış sonrası  faaliyetlerimizde de yaptığımız çalışmalarla müşteri memnuniyetini esas alan ilkelerimiz doğrultusunda çalışmaktayız. Ayrıca endüstriyel mutfak alanına 2007 yılında girmiştir. Girmiş olduğu endüstriyel mutfak ve inşaat piyasasında emin adımlarla ilerleyerek oluşturduğu zincire Pasaport pizza, bardakta mısır ve bardaktan nar ve tane nar satışlarını bünyesine dahil etmiştir. Endüstriyel mutfak cihazları imalatı, mutfak ekipmanları imalatı ve tasarımı, mutfak proje ve taahhüt konuları sektöründe öncü olmuştur.

Adres : İZMİR / GAZİEMİR ABDÜLHAMİT YAVUZ CAD. N.34/1B GAZİEMİR-İZMİR / TÜRKİYE
Telefon : +90 2322518034
Web Sitesi :http//www.znggroup.com

Endüstriyel Mutfak, Bardakta Mısır Firmaları Distribütör” üzerine 2 düşünce

  1. Ben bu firmaları anlamıyorum. Yukarıdaki firmaya baktığımda bir taraftan inşaat, bir taraftan gıda bir de endüstriyel mutfak üretimi işinde. Bana bu tür firmalar hep pek sağlıklı örünmemiştir. Bardakta mısır olayı hızla büyüyor, soslu mısır adıyla da alınıyor. Özellikle alışveriş merkezlerinde sıkça görmeye başladık. Maliyeti çok az olmasına karşın kar oranı oldukça fazla. Bardakta mısır ditrübütörlerinden bayilik arayan girişimciler internette rahatlıkla iletişim bilgilerine ulaşabilirler. Ben çiğ köfte işine girmeyi düşünüyorum. Bakalım zaman bize ne gösterecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>